Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co na niemcu było ??? pomocy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki wielkie;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie co było na próbnej z angielskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niemiecki podstawka >....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest temat k*wa o angielskim czy o niemieckim. z góry proszę o napisanie całkowicie jak wyglądało to pisanie. Bo nam sie spieszy z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje uczciwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piźdz*j tylko piszcie co było z niemca na rozszerzeniu : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pamietacie może jakie odp zaznaczaliści na prawda falsz i te literki A, B, C do jakich przyporzadkowaliscie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIemiec podstawa co było ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś odpowiedzi do arkusza z histori na poziomie podst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast napisac o popsutym komputerze to ja pisalem o telefonie a jestem na profilu matematycznym ;/ EPIC FAIL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
zamiast napisac o popsutym komputerze to ja pisalem o telefonie a jestem na profilu matematycznym ;/ EPIC FAIL !
sry informatycznym, co ja z ta matma tu wyjezdzam ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
gratuluje uczciwości...
uczciwie to byłoby gdyby odrazu wszystko było jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi napisać, co trzeba było napisać na angielskim rozszerzonym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem bardzo zadowolona z angielskiego. Podstawowej oczywiście, bo ona rozsz. się nie porywam Chociaż zobaczymy jak pojawią się odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goś napisał:
ja tam jestem bardzo zadowolona z angielskiego. Podstawowej oczywiście, bo ona rozsz. się nie porywam Chociaż zobaczymy jak pojawią się odpowiedzi
jak się pojawią odpowiedzi to podajcie je tutaj prosze chce maturke zdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie link do arkusza z ang 2011
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi: spam. IP 84.10.223.6
Ostatnio edytowany 25 listopada 2010 r. o 11:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na niemieckim było napisac ogłoszenie, że chcesz wyjechać do Niemiec i uczyc się niemieckiego a w zamian za to będziesz uczyć tego kogoś polskiego, a w dłuzszej formie było napisać list do kolegi, że podróżowałeś autostopem, dlaczego, gdzie, jak na to zareagowali twoi rodzice i czym sie popierali,opisać plusy i minusy podrózy i zapytać czy kolega podrozuje autostopem i zaproponować wyjazd na wspolne wakacje..to akurat bylo proste..gorzej ze słuchaniem i czytaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam pytanie jaki był list i krótsza forma na j. niemieckim na podstawie?? Wie ktoś cokolwiek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...